قواعد بازپرداخت وجه

قوانین روم تور در مورد بازپرداخت وجه

چنانچه اقامتگاه انتخابی شما ، در تاریخ مورد نظرتان قابل دسترس نباشد یا میزبان تاییده ی رزرو را کنسل نماید سایت مبلغ پرداختی شما را به شما باز می گرداند.

مبلغ پرداخت شده در طی مدت زمان حداکثر 3 ساعت بعد از درخواست مشتری به حساب شخصی که از طریق حساب کاربری خود وجه را واریز کرده است بازگردانده می شود.

مبلغ پرداختی شما به همان شماره حساب یا کارتی که از طریق آن اقدام به خرید کرده اید بازگردانده می شود. قبل از ارسال وجه، پشتیبانی سایت مجددا شماره کارت شما را با شما چک می کند.

در صورتی که لازم دانستید شماره کارت خود را تغییر دهید لازم است این موضوع را در یک ایمیل برای ما بفرستید. شما میتوانید مبلغ پرداخت شده را به عنوان اعتبار برای خریدهای بعدی در حساب کاربری خود حفظ کنید.

مقدار اعتباری که شما تصمیم گرفته اید در حساب کاربری خود نگه دارید تاریخ انقضا ندارد، همچنین پس ار تایید نگه داری اعتبار توسط کاربر، امکان بازگشت وجه به صورت نقدی در هر زمان که کاربر لازم بداند وجود دارد. پس از ثبت در خواست، باز پرداخت وجه ظرف مدت 3 ساعت انجام می گیرد.

مسلما مقدار اعتباری که شما در ازای معرفی دوستان خود به سایت دریافت می کنید، صرفا جهت رزرو اقامتگاه بوده و قابلیت باز پرداخت نقدی نخواهد داشت.

در صورت وجود هر سوال یا پیشامدی حتما با ما تماس بگیرید.راه های ارتباطی ما در پایین صفحات قابل دسترسی هستند.