پارک آبی یاسوج

درباره تفریح

پارک آبی یاسوج: تجربه ای لذت بخش در دل طبیعت


یاسوج، شهری زیبا در دل کوه های زاگرس، میزبان پارک آبی ای است که به عنوان یکی از جذاب ترین مقاصد گردشگری در این منطقه شناخته می شود. این پارک آبی با طراحی منحصر به فرد خود، امکان لذت بردن از تفریحات آبی را در میان چشم اندازهای طبیعی و دل انگیز فراهم می کند.

پارک آبی یاسوج با داشتن استخرهای متنوع، سرسره های هیجان انگیز و امکانات رفاهی مناسب، محلی ایده آل برای گذراندن روزهای گرم تابستان است. بازدیدکنندگان می توانند در استخرهای بزرگ و کودکانه شنا کرده، از سرسره های آبی لذت ببرند و در سایه درختان استراحت کنند. همچنین این پارک امکانات رفاهی مناسبی از جمله رستوران، کافی شاپ و فروشگاه های متنوع را در اختیار گردشگران قرار می دهد.

در این پارک آبی می‌توانید از، سرسره های سرعتی و مارپیچ، چاله فضایی، سرسره های آهسته، مالتی اسلاید، ماساژ حمام سنتی، اتاق لیف، سونا خشک،‌ سونا بخار، وان نمک، رودخانه آرام و موج مصنوعی، رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های مجلل، سالن‌های ورزشی و بازی، پارکینگ اختصاصی و سایر خدمات رفاهی بهره‌مند شوید.

از دیگر ویژگی های پارک آبی یاسوج مناسب بودن برای رنج سنی ها مختلف است که برای این منظور قسمتی بصورت اختصاصی برای کودکان در نظر گرفته شده است و خانواده های می توانند با اطمینان خاطر کودکان خود را نیز به همراه بیاورند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد پارک آبی یاسوج، موقعیت جغرافیایی آن در دل طبیعت زیبای این شهر است. بازدیدکنندگان می توانند در کنار لذت بردن از تفریحات آبی، از چشم اندازهای بی نظیر کوه های زاگرس و جنگل های سرسبز لذت ببرند. این ترکیب منحصر به فرد از طبیعت و امکانات تفریحی، پارک آبی یاسوج را به یکی از مقاصد گردشگری محبوب در این منطقه تبدیل کرده است.

خدمات شگفت انگیز روم تور رو از دست نده :