روم تور، تجربه ای از لحظات خوب زندگی

ما سفر شما را لذت بخش تر می کنیم

ما در روم تور معتقدیم سفر بخش جدایی ناپذیر زندگی هر فرد است.
tour
تجربه سفری متفاوت با
tour
دسترسی ۲۴ ساعته به خدمات
سفر و گردشگری بعنوان یکی از روش های جذاب کسب درآمد یک جنبه بزرگ فرهنگی دارد که نباید از آن غافل شد.
با گسترش سفر، فرصت های بیشتری برای تقویت ارتباطات ایجاد می شود و می توان بعنوان یک پل بین شکاف های موجود در جوامع بهره برد.
tour
tour
4 سال
روم تور

کسب درآمد در روم تور

ثبت نام

ورود به حساب

انتخاب میزبانی

کسب درآمد

روم تور

ماموریت روم تور

ماموریت روم تور ایجاد یک زیرساخت تمام آنلاین جهت گسترش گردشگری در حوزه های مختلف و ایجاد یک اعتماد و امنیت بین گردشگران در استفاده از خدمات روم تور است. روم تور در حین رقابت، تمام تلاش خود را می کند تا از تجربه دیگران استفاده کرده تا یک سفر امن و دلخواه برای گردشگران و یک فضایی جهت کسب درآمد و کارآفرینی برای افراد محلی ایجاد کند.
روم تور

چشم انداز روم تور

خدمات روم تور در حوزه های مختلف گردشگری از جمله اقامتگاه، تورهای مختلف گردشگری، ترانسفر و تفریحات و تجربه است. در چشم انداز میان مدت تمرکز بر روی پتانسیل های گردشگری ایران در حوزه های مختلف و در بلند مدت و با گسترش روم تور و ایجاد زیرساخت های لازم امکان ارائه خدمات گردشگری به تمام گردشگران در سراسر جهان داشته باشد.
روم تور

ارزش های سازمانی روم تور

ارزش های سازمانی روم تور، بخش جدایی ناپذیر فرهنگ سازمانی ماست و باعث ایجاد حس هویت، تعلق و هدف والا می شوند. از ابتدای فعالیت روم تور این ارزش ها بر اساس سیاست فکری مدیران شرکت و همچنین شخصیت تک تک کارکنان تعریف و سرلوحه مسیر روم تور قرار گرفت. این ارزش ها وجه تمایز روم تور با دیگر سازمان هاست بنابراین ما با رعایت تک تک این ارزش ها، روم تور را به مطلوب ترین و به یادماندنی ترین برند تبدیل خواهیم کرد.
roomtoor
چرا روم تور؟

هدف ما در روم تور این است تا فرصت سفر را برای همه مردم دنیا در یک سطح بالا فراهم کنیم.

با روم تور به هر جای جنوب سفر کنید. در روم تور شما دنیایی از خدمات گردشگری و تفریحی را در اختیار دارید. آشنایی با جاذبه های گردشگری، رزرو آنلاین اقامتگاه و بومگردی، ویلا و سوئیت، رزرو آنلاین تورهای داخلی و خارجی، رزرو آنلاین تفریح و تجربه و هر آنچه که شما در یک سفر هیجان انگیز نیاز دارید.
روم تور

کیفیت و خدمات

در روم تور، ما تمام تلاش خود را می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که این ۲ ارزش اصلی در هر مرحله از سفر شما رعایت شود
روم تور

پشتیبانی ۲۴/۷

ما ۲۴ ساعت شبانه روز و ۷ روز هفته در دسترس شما هستیم تا در صورت نیاز در حد توانمان به شما کمک کنیم
روم تور

پرداخت امن

پرداختی ها در روم تور از طریق مجاری قانونی و قابل پیگیری می باشد. شما در روم تور یک پرداخت امن، آسان و سریع خواهید داشت.
روم تور

خانواده روم تور

تعامل با میزبانان و تورگردانان داخل کشور و معرفی بهترین اقامتگاه ها و تورهای مسافرتی جهت تحقق یه سفر رویایی

به خانواده روم تور ملحق شوید

اگر شما در حوزه گردشگری فعالیت میکنید، ما شما را به روم تور دعوت می کنیم. ما میزبانان در کنار هم هستیم تا یک خاطره به یادماندنی برای مهمانان بسازیم.

450

اقامتگاه

35

تور گردشگری

4287

تفریح و تجربه

40

ترانسفر