رزرو اتاق سه تخته هتل غواصی قشم

درباره اقامتگاه

هتل مدرسه غواصی قشم در پارک زیتون قشم قرار دارد و دارای 13 باب اتاق دو تخته، سه تخته و چهار تخته و 2 سوئیت 7 تخته و 8 تخته می باشد. ظرفیت هتل تا 57 نفر می باشد. قرار گیری هتل غواصی در پارک ساحلی زیتون موجب شده که مهمانان این مجموعه دسترسی سریع و راحت به ساحل و مراکز خرید سیتی سنتر 1 و 2 رو داشته باشند و منظره تمامی اتاق ها روبه دریا می باشد.

توصیف فضای اقامتگاه و واحد

 تمام اتاق های این هتل در طبقه اول قرار دارد و فاقد آسانسور می باشد. وجود پارکینگ عمومی در مقابل هتل برای مهمانان رایگان است. تمام وسایل و تجهیزات مورد نیاز برای اقامت مسافران در اتاق ها و سوئیت های این مجموعه فراهم شده است، لازم به ذکر است که امکان پخت و پز در اتاق های این هتل وجود ندارد. با رزرو این هتل وعده صبحانه به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد. از امکانات ویژه این هتل می توان به وجود کلوپ غواصی اشاره کرد. مهمانانی که علاقه مند به تجربه غواصی در سواحل نیلگون خلیج فارس را دارند می توانند با پرداخت هزینه ای جداگانه از خدمات ویژه این هتل استفاده نمایند.

نکات بیشتری که باید بدانید

در مجموع 5 اتاق سه تخته در هتل غواصی قشم وجود دارد که شامل تلوزیون، یخچال، سشوار هتلی، تلفن و اینترنت رایگان می باشد. در هر اتاق این هتل سرویس بهداشتی و حمام به صورت مجزا قرار دارد.