تور یک روزه جزیره هرمز از قشم و بندرعباس

درباره تفریح

رزرو آنلاین تور جزیره هرمز (تخفیف به ازای تعداد نفرات)

تور یک روزه جزیره هرمز یکی از پرطرفدارترین تورهای یک روزه در جنوب ایران است که روزانه هزاران مسافر جهت بازدید از طبیعت بکر و دست نخورده به این جزیره زیبا و کوچک سفر می کنند.

تور جزیره هرمز همه روزه از مبدا جزیره قشم و بندرعباس اجرا می شود و مسافران می توانند از قبل و بصورت آنلاین تور یک روزه جزیره هرمز را رزرو نمایند.

گشت جزیره هرمز از ساعت ۶:۳۰ صبح و از درب اقامت شما در قشم شروع می شود. جهت عزیمت به جزیره هرمز شما به اسکله شهید ذاکری قشم می روید و از قبل جهت رفاه حال مسافران بلیط تهیه و با کمترین معطلی وارد اتوبوس دریایی می شوید. حدودا بعد از ۴۰ دقیقه به جزیره هرمز می رسید که لیدر محلی بهمراه وسیله نقلیه منتظر شماست. (هزینه بلیط اتوبوس دریایی بر روی تور است)

بعد از یک دریانوردی کوتاه جهت صرف صبحانه در جزیره هرمز به یکی از رستوران های محلی می روید. بعد از صرف صبحانه گشت شما در جزیره هرمز شروع می شود.

کوه های رنگارنگ جزیره هرمز اولین مکانی است که جهت بازدید به آنجا می روید. در این محل شما شاهد کوه های بلند و رنگی هستید که هر کوه از لایه های مختلف خاک با رنگ های متفاوت تشکیل شده است. بسیاری از افراد محلی از برخی از این خاک ها بعنوان ادویه های معطر در غذاهای محلی خود استفاده می کنند.

در ادامه مسیر تور جزیره هرمز به الهه نمک می رسید که یکی از عجایب این جزیره محسوب می شود. این غار نمکی در سالیان زیاد و بر اثر فرسایش خاک بوجود آمده محلی فوق العاده جهت عکاسی است. مساحت این غار بگونه ای است که تا ۱۰ نفر همزمان تا یک محدوده ای از غار می توانند وارد شوند.

دره مجسمه ها از دیگر شگفتی های جزیره هرمز است. محلی با کوه های بلند و مجسمه هایی که بصورت طبیعی بر فراز کوه ها بوجود آمده اند. اگر بدقت به این اشکال طبیعی نگاه کنید متوجه می شوید برخی از آنها مانند مجسمه هایی از حیوانات و پرنده های مختلف اند. بعد از یک کوه پیمایی و عبور از مسیرهای باریک به بالای کوه می رسید. در بالای کوه شما بصورت کامل به تنگه هرمز در خلیج فارس مسلط هستید و محلی فوق العاده جهت عکاسی است. شما می توانید در هوای خنک بالای کوه چندین دقیقه استراحت کنید و از منظره زیبای و دریای بی کران لذت ببرید.

مقصد بعدی در تور جزیره هرمز ساحل سرخ و نقره ای است که به نسبت جاهای دیگر در جزیره هرمز شهرت بیشتری دارد و بسیاری از مسافران جهت بازدید از این ساحل عجیب و زیبا و پیاده روی بر روی شن های رنگی به این جزیره سفر می کنند. رنگ های خیره کننده در این ساحل هر گردشگری را به خود مجذوب می کند. اگر علاقه مند به عکاسی هستید این لوکیشن یکی از فوق العاده ترین جاها جهت عکاسی است.

روم تور از تمام مسافران عزیز درخواست دارد در بازدید از ساحل سرخ و نقره ای به هیچ وجه خاک این ساحل زیبا را جهت یادگاری بهمراه خود نبرند.

آخرین مکان جهت بازدید، ساحل لاکپشت ها است. ساحلی که محل زندگی هزاران لاکپشت است و سالانه لاکپشت ها جهت تخم گذاری به این ساحل می آیند. در بازدید از این محل مواظب لاکپشت های بچه که تازه از تخم خارج شده اند باشید. 

بعد از یک گشت و گذار در طبیعت بکر و زیبای جزیره هرمز جهت صرف ناهار به یکی از بومگردی های جزیره هرمز می روید و در انتها جهت عزیمت به جزیره قشم به اسکله جهت سوار شدن به اتوبوس دریایی می روید.

هزینه بلیط رفت اتوبوس دریایی از بندرعباس به هرمز برعهده مهمان است.