رزرو مجتمع اقامتی سام 1 در قشم

درباره اقامتگاه

مجتمع اقامتی سام یک قشم یکی از پرطرفدارترین مجتمع های اقامتی در جزیره زیبای قشم است. این مجتمع اقامتی 8 واحدی در ۴ طبقه و دارای آسانسور و پارکینگ است. همه واحدهای مجتمع اقامتی سام یک دارای دو اتاق و ظرفیت استاندارد ۵ نفر است. 

توصیف فضای اقامتگاه و واحد

مجتمع اقامتی سام یک قشم در شهرک الهیه واقع شد و تمام وسایل و امکانات مانند: ظروف آشپزی، مبلمان و میز ناهارخوری و ... جهت مهمانان آماده شده است. قبل از تحویل هر واحد به میهمان، توسط خانه دار به صورت کامل نظافت و ضدعفونی می شود. از نظر امنیتی در فضای داخل و اطراف ساختمان دوربین مدار بسته و همچنین این اقامتگاه نگهبان ۲۴ ساعته دارد. در صورت درخواست از میزبان وسایلی مانند اتو و جاروبرقی در اختیار مهمانان قرار می گیرد. 

با هماهنگی میزبان امکان پخت و پز غذاهای دریایی در بالکن وجود دارد.

نکات بیشتری که باید بدانید

این مجتمع در شهرک الهیه قرار دارد و از نظر دسترسی به مراکز تجاری و تفریحی بسیار عالی است. فاصله تا سوپرمارکت، فروشگاه زنجیره ای، نانوایی، قصابی، میوه فروشی، رستوران، فست فود، کافی شاپ، عابربانک، خشک شویی کمتر از ۵ دقیقه، داروخانه، درمانگاه ۵ دقیقه، بیمارستان پیامبر اعظم ۱۰ دقیقه، پمپ بنزین ۱۰ دقیقه است. دسترسی عالی این اقامتگاه به مراکز تجاری و خرید و مراکز تفریحی از جمله کلوپ های ارائه دهنده تفریحات آبی مانند غواصی، جت اسکی و پدل برد از مزایای اقامت در مجتمع سام و زال است. 

روزانه گشت ویژه جزیره گردی قشم و هنگام و گشت یک روزه جزیره هرمز از درب این اقامتگاه اجرا می شود و مهمانان می توانند بصورت آنلاین و در زمان قبل از سفر به قشم و یا در حین اقامت در قشم از وبسایت روم تور رزرو نمایند. 

با توجه به نزدیکی این اقامتگاه به اسکله، مهمانان می توانند یکی از کشتی های تفریحی قشم از جمله کشتی تفریحی وفا قشم، یوتاب، تارا، آبتین و اوستا ۵۰ را رزرو و اوقات خوشی را در شب سپری کنند.