اجاره اپارتمان لوکس در قشم - سام پلاس

درباره اقامتگاه

مجتمع اقامتی سام پلاس قشم در یک سال اخیر افتتاح و جزو لوکس ترین مجتمع های اقامتی در شهر قشم است. این مجتمع اقامتی در چهار طبقه و هشت واحد، دارای آسانسور و پارکینگ مسقف است. سویئت های لوکس این مجتمع اقامتی دارای ظرفیت ۵ نفر استاندارد و دو نفر اضافه است که برای نفرات اضافه کف خواب تحویل داده می شود.

به ازای هر رزرو یک بلیط رایگان کشتی تفریحی هدیه میزبان به یک مهمان است و سایر همراهان عزیز می توانند با پرداخت هزینه جداگانه برای تهیه بلیط با میزبان هماهنگ نمایند.

توصیف فضای اقامتگاه و واحد

تمام وسایل و امکانات مانند: ظروف آشپزی، سشوار، اتو، مبلمان و میز ناهارخوری و ... جهت مهمانان آماده شده است. قبل از تحویل هر واحد به میهمان، توسط خانه دار به صورت کامل نظافت و ضدعفونی می شود. مجتمع اقامتی سام پلاس مجهز به دوربین مدار بسته و نگهبانی ۲۴ ساعته است و در صورت هرگونه مشکل می توانید با بخش پشتیبانی این مجتمع تماس تا در اسرع وقت به مشکلات مربوط به واحدها رسیدگی شود. هر واحد دارای دو اتاق و دو اسپلیت یکی در پذیرایی و در یکی از اتاق ها قرار دارد و برای فصل گرم یک واحد بسیار مناسب محسوب می شود.

نکات بیشتری که باید بدانید

این مجتمع در شهرک نریمان قرار دارد و از نظر دسترسی به مراکز تجاری و تفریحی بسیار عالی است. سوپرمارکت در روبه روی مجتمع و تا نانوایی حدود ۵ دقیقه پیاده فاصله است. بصورت روزانه گشت یک روزه قشم و هنگام و تور جزیره هرمز برای مهمانانی که قصد بازدید از اماکن دیدنی و طبیعی جزیره قشم و هرمز دارند از درب این اقامتگاه اجرا می شود.