کشتی تفریحی انزلی - کشتی مهتاب

درباره تفریح

اطلاعیه: در ایام محرم سانس ها بدون موسیقی و با نرخ ۲۵۰ تومان می‌باشد.

گردش دریایی در بندر انزلی با کشتی تفریحی مهتاب، تجربه ای است که هر فردی باید حداقل یک بار در زندگی خود داشته باشد. این کشتی تفریحی با ظرفیت 36 مسافر، برای اولین بار در انزلی به منظور گردش مسافران در دریای کاسپین و بازدید از جاذبه های دیدنی آن به آب انداخته شده است. این کشتی تفریحی بصورت روزانه در سانس های مختلف و در مدت زمان یک ساعت و نیم به اجرای برنامه می پردازد.

برنامه‌ها و امکانات

در مجموع، این گردش دریایی یک ساعت و نیمه در بندر انزلی، تجربه ای به یاد ماندنی را برای مسافران رقم می زند. از امکانات رفاهی گرفته تا طراحی منحصر به فرد کشتی، همه چیز برای ایجاد یک تجربه دریایی لذت بخش فراهم شده است. پس اگر به دنبال یک گردش دریایی بندر انزلی هستید، این کشتی تفریحی مهتاب گزینه ای ایده آل برای شماست.

نکات بیشتری که باید بدانید

هزینه بلیط برای هر نفر محاسبه می شود و شامل تمامی امکانات و خدمات ارائه شده در طول سفر است. رزرو این کشتی برای کودکان زیر ۴ سال رایگان می باشد. اگر بخواهید برای کودک خود صندلی رزرو کنید هزینه باید کامل پرداخت شود.

مسافران عزیز می توانند با مراجعه به وبسایت روم تور و انتخاب تاریخ مورد نظر خود بلیط در هر سانسی را بصورت آنلاین رزرو نمایند.

خدمات شگفت انگیز روم تور رو از دست نده :