رزرو بوم گردی سنتی در شیراز - عطاالدوله

درباره اقامتگاه

اقامتگاه عطاالدوله در بافت تاریخی شهر شیراز واقع گردیده است. این اقامتگاه در دو طبقه دارای 6 اتاق مشابه با تخت ۲نفره دبل می باشد. طبقه همکف و طبقه اول با ۱۵ پله به هم وصل می شوند. همه اتاق های این اقامتگاه دارای سرویس بهداشتی اختصاصی است. این اقامتگاه فاقد پارکینگ اختصاصی می باشد.

توصیف فضای اقامتگاه و واحد

با رزرو اقامتگاه عطاالدوله امکان آشپزی در داخل واحد را دارید و تمام امکانات آشپزی نیز به اندازه تعداد استاندارد هر واحد در اختیار دارید اما پیشنهاد میکنیم از رستوران های نزدیک به اقامتگاه استفاده کنید و غذاهای ناب شیرازی را امتحان کنید. قبل از تحویل، واحد توسط خانه دار به صورت کامل نظافت و ضدعفونی می شود.

از نظر امنیتی در فضای داخل و اطراف ساختمان دوربین مدار بسته و همچنین این اقامتگاه نگهبان ۲۴ ساعته دارد. هر واحد دارای دو اتاق و دو اسپلیت یکی در پذیرایی و در یکی از اتاق ها قرار دارد و برای فصل گرم یک واحد بسیار مناسب محسوب می شود.

نکات بیشتری که باید بدانید

اقامتگاه عطاالدوله مرکز شهر نزدیک به اماکن تاریخی می باشد. تا بازار وکیل و ارگ 10 دقیقه پیاده و تا نارنجستان قوام کمتر از 3 دقیقه پیاده و تا حرم شاه چراغ 5دقیقه پیاده فاصله دارد. دسترسی به سوپرمارکت و نانوایی 200 متر است. اقامتگاه سنتی عطاالدوله با امکانات رفاهی مناسب آماده پذیرایی از مهمانان گرامی می باشد.

روزانه گشت ویژه تخت جمشید و پاسارگاد از درب این اقامتگاه اجرا می شود و مهمانان می توانند بصورت آنلاین از وبسایت روم‌تور رزرو نمایند.

جهت مشاهده اقامتگاه های بیشتر و اجاره اقامتگاه درشیراز  لطفا کلیک کنید.