اجاره مجتمع اقامتی سام و زال پلاس قشم - دو خواب

درباره اقامتگاه

آپارتمان سام و زال قشم در ۴ طبقه و ۸ واحد دارای آسانسور است که همه واحدها شبیه به هم و شما با رزرو این اقامتگاه یکی از سوئیت ها در اختیارتان قرار می گیرد. مجتمع اقامتی سام و زال قشم یکی از پرطرفدارترین و لوکس ترین مجتمع های اقامتی قشم است که از نظر امکانات و مکان برای شما یک تجربه فوق العاده را مهیا می کند. هر واحد دارای دو اتاق که در یک اتاق سه تخت تک نفره و در اتاق دیگر یک تخت دو نفره قرار دارد. 

توصیف فضای اقامتگاه و واحد

تمام وسایل و امکانات مانند: ظروف آشپزی، سشوار، اتو، مبلمان و میز ناهارخوری و ... جهت مهمانان آماده شده است. قبل از تحویل هر واحد به میهمان، توسط خانه دار به صورت کامل نظافت و ضدعفونی می شود. از نظر امنیتی در فضای داخل و اطراف ساختمان دوربین مدار بسته و همچنین این اقامتگاه نگهبان ۲۴ ساعته دارد. هر واحد دارای دو اتاق و دو اسپلیت یکی در پذیرایی و در یکی از اتاق ها قرار دارد و برای فصل گرم یک واحد بسیار مناسب محسوب می شود.

نکات بیشتری که باید بدانید

این مجتمع در شهرک سام و زال قرار دارد و از نظر دسترسی به مراکز تجاری و تفریحی بسیار عالی است. فاصله تا سوپرمارکت، فروشگاه زنجیره ای، نانوایی، قصابی، میوه فروشی، رستوران، فست فود، کافی شاپ، عابربانک، خشک شویی کمتر از ۱ دقیقه، داروخانه، درمانگاه ۵ دقیقه، بیمارستان پیامبر اعظم ۱۰ دقیقه، پمپ بنزین ۱ دقیقه است.

دسترسی عالی این اقامتگاه به مراکز تجاری و خرید و مراکز تفریحی از جمله کلوپ های ارائه دهنده تفریحات آبی مانند غواصی، جت اسکی و پدل برد از مزایای اقامت در مجتمع سام و زال است. روزانه گشت ویژه جزیره گردی قشم و هنگام و گشت یک روزه جزیره هرمز از درب این اقامتگاه اجرا می شود و مهمانان می توانند بصورت آنلاین و در زمان قبل از سفر به قشم و یا در حین اقامت در قشم از وبسایت روم تور رزرو نمایند.

با توجه به نزدیکی این اقامتگاه به اسکله، مهمانان می توانند یکی از کشتی های تفریحی قشم از جمله کشتی تفریحی وفا قشم، یوتاب، تارا، آبتین و اوستا ۵۰ را رزرو و اوقات خوشی را در شب سپری کنند.